Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
0 Kč

Marinády a Koření

Marinováním učiníte maso mnohem jemnějším, šťavnatějším a chutnějším a díky tomu se stane Váš pokrm nevšedním gastronomickým zážitkem. Při procesu marinování maso nasákne chuť marinády a ani při delší tepelné úpravě nevyschne a zachová si svoji šťavnatost.

Lovecké potřeby v kategorii: Marinády a Koření

Suché marinády

Pro přípravu masa vám nabízíme také několik sypkých směsí z kvalitního koření. Z nich snadno a rychle za pomoci vody nebo oleje vyrobíte marinádu. Naše pestrá nabídka vám dává možnost najít si tu, která dokáže z vašeho pokrmu vytvořit kulinářský zážitek.

Tekuté marinády

Pro snadnou přípravu chutného pokrmu ze zvěřiny stojí za to vyzkoušet některou z našich tekutých marinád. Doporučujeme vždy jednu tekutou marinádu pro jeden druh masa, ale není to podmínkou, můžete směle experimentovat, každý máme přece jiné chutě! Sami doma používáme pro jeden druh masa různé marinády, nebo kořenicí směsi a výsledkem jsou pak různé kreativní chutě, které s jinou přílohou vytvoří zcela jiný pokrm. Uvádíme širší nabídku tekutých marinád, aby si každý mlsný jazýček našel chuť podle svého gusta.

Koření

Nabízíme vám několik druhů koření, které jistě využijete při přípravě pokrmů ze zvěřiny.

© 2013 Šumavská zvěřina - Ing. Josef Kopačka | První internetový obchod se zvěřinou | Tvorba webových stránek iNAK.CZ s.r.o.

Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autora těchto stránek.