Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
0 Kč

Ostatní

Pro naše zákazníky jsme připravili další velice zajímavou nabídku souvisejícího zboží. Váš prodej může začít nákupem kuchařky pro přípravu zvěřiny, speciálního koření či marinády, a samozřejmě masa. Kromě toho u nás najdete i typy na zajímavý dárek pro Vaše blízké.

Lovecké potřeby v kategorii: Ostatní

Kuchařky

Inspiraci na chutné pokrmy můžete najít v některé z nabízených kuchařek.

Hradecké delikatesy

Nově nabízíme ručně vyráběné produkty firmy Hradecké speciality. Při výrobě jsou používány přírodní konzervační prostředky, jako je například cukr, ocet a olej. Výrobky jsou vhodné v teplé kuchyni k přípravě pokrmů i jako příloha ve studené kuchyni.

Kuchyňské potřeby

V této sekci si vyberte potřeby pro přípravu pokrmů v kuchyni nebo na grilu.

Sušené ovoce

Nabízíme vám různé ingredience, které jsou vhodné při přípravě zvěřinových jídel a možná je doma nemáte.

Tipy na dárky

Zde máme pro vás připravenou zajímavou nabídku zboží, jehož darováním můžete udělat radost svým blízkým.

© 2013 Šumavská zvěřina - Ing. Josef Kopačka | První internetový obchod se zvěřinou | Tvorba webových stránek iNAK.CZ s.r.o.

Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autora těchto stránek.