Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
0 Kč

Přeprava masa bezpečně

 

Protože jsme první e-shop svého druhu, byla provedena celá řada testů za účelem zajištění a dodržení vysoké kvality dodaného zboží.

 

Osvědčení o zápisu užitného vzoru

Osvědčení číslo: 26 862   

Název užitného vzoru: Přepravní obal chlazených produktů s průběžným měřením teploty přepravovaného produktu

 

 

 

 

Především díky tomu, že je zboží připravováno těsně před vlastní expedicí, máte záruku, že se jedná o čerstvé chlazené maso, které má při expedici  teplotu cca 1 °C.

Pro dodržení  teploty, která je důležitá k uchování vysoké kvality masa, je použit polystyrénový box vyplněný chladícími prvky. Pro kontrolu, že po dobu přepravy nepřekročila teplota masa  7 °C,  a tím nebyly porušeny veterinární předpisy, je do vnitřního prostoru boxu zasunut vpichový teploměr, který je kontaktně položen na zboží a měří povrchovou teplotu přepravovaného zboží (v jádře bude teplota zajisté nižší).

Při doručení zásilky je zástupcem přepravní služby opsána teplota, a tím je zajištěna i objektivita předání zásilky.

       

       

      

 

 

K zásilkám, které neobsahují zvěřinu, se nepřikládá teploměr a polystyrénový box.

 

 

© 2013 Šumavská zvěřina - Ing. Josef Kopačka | První internetový obchod se zvěřinou | Tvorba webových stránek iNAK.CZ s.r.o.

Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autora těchto stránek.