Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
0 Kč

Zažádali jsme o udělení značky kvality KLASA pro tyto tři druhy zvěřiny:

Srnčí kýta bez kosti

Jelení kýta bez kosti

Kýta z divokého prasete bez kosti

 

Jedná se o chlazenou zvěřinu, která je nadstandardně, pečlivě ručně opracovaná. Odblaněné, čisté maso bez šlach a povázek zaručuje jeho dobrou stravitelnost a vysokou biologickou hodnotu.

Zvěřina pro výrobu s označením Klasa je ulovena pouze v ČR a pochází ze 70 % z oblasti Šumavy a zbylých 30 % z blízkého okolí.

Používají se kýty pouze z mladých kusů (do stáří 24 měsíců). Proto také nelze tyto chlazené výrobky dodávat po celý rok, pouze v době lovu.

U těchto vybraných kusů se měří pH ve visu po jejich stažení a po dokončené veterinární prohlídce. Tím je ověřeno, že zvěř byla ulovena správným způsobem a dobře ošetřena.

 

© 2013 Šumavská zvěřina - Ing. Josef Kopačka | První internetový obchod se zvěřinou | Tvorba webových stránek iNAK.CZ s.r.o.

Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autora těchto stránek.