Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
0 Kč

Tekuté marinády

Pro snadnou přípravu chutného pokrmu ze zvěřiny stojí za to vyzkoušet některou z našich tekutých marinád. Doporučujeme vždy jednu tekutou marinádu pro jeden druh masa, ale není to podmínkou, můžete směle experimentovat, každý máme přece jiné chutě! Sami doma používáme pro jeden druh masa různé marinády, nebo kořenicí směsi a výsledkem jsou pak různé kreativní chutě, které s jinou přílohou vytvoří zcela jiný pokrm. Uvádíme širší nabídku tekutých marinád, aby si každý mlsný jazýček našel chuť podle svého gusta.

Lovecké potřeby v kategorii: Tekuté marinády

© 2013 Šumavská zvěřina - Ing. Josef Kopačka | První internetový obchod se zvěřinou | Tvorba webových stránek iNAK.CZ s.r.o.

Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autora těchto stránek.