Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
0 Kč

ZPRACOVÁNÍ ZVĚŘINY

Spárkatou zvěřinu (srnčí, jelení, dančí, mufloní a divokých prasat) stáhneme a rozbouráme na stejné anatomické části - kýtu, hřbet, plec, krk, žebra. Poté provedeme kuchyňskou úpravu, tj. vykoštění, rozšálování a odblanění masa. Pernatou zvěřinu (bažanty, divoké kachny a orebice) zpracováváme škubáním, stahováním nebo vyříznutím prsou a stehen. Veškeré maso vakuově zabalíme a následně šokově zamrazíme.Chlazenou zvě řinu vyrábíme z čerstvých kusů, případně z mražených polotovarů jednotlivých částí.

Chlazenou zvěřinu je možné zakoupit pouze na objednávku.

Po předchozí domluvě je možné přizpůsobit úpravu masa nebo velikost balení individuálnímu požadavku zákazníka. Využijte e-mailové adresy a kontaktujte nás na prodej@sumavska-zverina.cz.

 

Veškerá vykoupená zvěřina je ve visu uskladněna v příjmové chladírně při teplotě 1 °C po dobu nezbytně nutnou, aby proběhlo optimální zrání a tím byla zaručena křehkost zvěřiny.

 

 

 

 

Zvěřinu stahujeme ve visu dle veterinárních předpisů. Tímto způsobem docílíme čistotu stahovaného kusu a hygienickou nezávadnost.

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                       

                                                                                                                

Po rozbourání zvěřiny na anatomické díly provedou naši dlouholetí zaměstnanci vykoštění a rozšálování jednotlivých svalů.

 

 

 

 

                

Perfektní kuchyňskou úpravu docílíme na odblaňovacím stroji.

© 2013 Šumavská zvěřina - Ing. Josef Kopačka | První internetový obchod se zvěřinou | Tvorba webových stránek iNAK.CZ s.r.o.

Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autora těchto stránek.