Používáte prohlížeč, který naše stránky nepodporují. Proveďte jeho aktualizaci na nový, aby Vám naše stránky správně fungovaly.

O nás

Vítejte v PRVNÍM INTERNETOVÉM obchodě s chlazenou zvěřinou!

Zboží, objednané v našem e-shopu, Vám chlazené doručíme v rámci České republiky kamkoliv na Vámi určenou dodací adresu.

Prodejem zvěřiny se zabýváme již od roku 1996 a jako rodinná firma od samého počátku klademe velký důraz na vysokou kvalitu, solidní jednání a osobní přístup ke každému zákazníkovi. Nabízíme zvěřinu od zvěře spárkaté, pernaté až po zajícovité. Převážnou část zvěřiny vykupujeme v oblasti Šumavy, Středočeského kraje a  Jihočeského kraje. Svoz zvěřiny zajišťujeme vlastními vozidly a pro zajištění dobré kvality vykupované zvěřiny provádí výkup pouze rodinní příslušníci. Zvěřinu vykupujeme rovněž v místě provozovny.

V roce 2000 došlo k rozšíření provozu a byla vybudována porážka na farmovou zvěřinu. Současně s tím byl provoz rozšířen o zpracování pernaté zvěřiny.

Celý provoz byl v roce 2005 prověřen vrcholným auditem Evropské unie s velmi dobrým výsledkem, bez připomínek auditorů. Audit komisařů Evropské unie z Bruselu se opakoval na podzim v roce 2015, kdy auditoři opět vyjádřili spokojenost s provozem. Celý zpracovatelský závod je pod stálým veterinárním dohledem. Pravidelně jsou prováděny audity státní veterinární správou, které se zaměřují na dodržování systému kritických bodů HCCP, hygienu a dodržování veterinárních předpisů platných v ČR i EU.

V říjnu 2014 jsme získali na naše výrobky certifikát "ŠUMAVA originální produkt", který jsme v roce 2016 opět obhájili. Na jaře roku 2017 jsme zažádali o ocenění značkou KLASA, kterou jsme od 1.7. 2017 získali na tři produkty : jelení kýta bez kosti - chlazená, srnčí kýta bez kosti - chlazená, kýta z divokého prasete - chlazená. 

Již řadu let si naše zboží, pro svou kvalitu, našlo své odběratele ve Švýcarsku, Rakousku, Belgii, na Slovensku a jiných státech EU. Prostřednictvím našeho e-shopu nabízíme toto zboží i vám. 

Doklad o schválení a registraci

Doklad o schválení a registraci vydaný podle ustanovení § 49 odst. 1 písm. h) bod 2. zákona č. 166/1999 Sb., o veterinární péči a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a podle čl. 148 odst. 3 nařízení. EP a Rady (EU) 2017/625 o úředních kontrolách.
Zobrazit dokument

Certifikát Šumava produkt

Certifikát originální produkt

Dotační programy

Projekt EU a MZS využitím dotace z EU a MZ byla vybudována úplně nová provozovna.
Díky našemu projektu bude zajištěna lepší kvalita baleného masa a současně můžeme rozšířit naši nabídku o další zvěřinové produkty.