Používáte prohlížeč, který naše stránky nepodporují. Proveďte jeho aktualizaci na nový, aby Vám naše stránky správně fungovaly.

Potravinářský teploměr vpichový

99 Kč

uvedená cena je za 1 ks


  • kategorie:Ostatní -> Kuchyňské potřeby
  • skladem

 

Kovový teploměr je určen pro měření teploty masa.

Použití: kontrola teploty masa při jeho přepravě, nebo při jeho úpravě - zejména při grilování. Není možno jej použít v mikrovlné troubě nebo při pečení v pečící troubě.

Rozsah měření teploty: 0 - 120 °C
Délka hrotu: 200 mm
Průměr displeje: 25 mm
Hmotnost: 11 g

Teploměr není vhodný do myčky.

TIP: objednejte si u nás jakékoliv chlazené maso (zvěřinu) a obdržíte od nás tento teploměr zcela ZDARMA! Potravinářský teploměr je součástí každé naší dodávky chlazeného zboží přepravovaného přepravci.

 

Přeprava zvěřiny

Protože jsme první e-shop svého druhu, byla provedena celá řada testů za účelem zajištění a dodržení vysoké kvality dodaného zboží.


Osvědčení o zápisu užitného vzoru

Osvědčení číslo: 26 862
Název užitného vzoru: Přepravní obal chlazených produktů s průběžným měřením teploty přepravovaného produktu.

Především díky tomu, že je zboží připravováno těsně před vlastní expedicí, máte záruku, že se jedná o chlazené maso, které má při expedici teplotu cca 1 °C.
Pro dodržení teploty, která je důležitá k uchování vysoké kvality masa, je použit polystyrénový box vyplněný chladícími prvky. Pro kontrolu, že po dobu přepravy nepřekročila teplota masa 7 °C, a tím nebyly porušeny veterinární předpisy, je do vnitřního prostoru boxu zasunut vpichový teploměr, který je kontaktně položen na zboží a měří povrchovou teplotu přepravovaného zboží (v jádře bude teplota zajisté nižší).
Při doručení zásilky je zástupcem přepravní služby opsána teplota, a tím je zajištěna i objektivita předání zásilky.

Při osobním odběru a k zásilkám, které neobsahují zvěřinu, se nepřikládá teploměr a polystyrénový box.

Další produkty z této kategorie