Používáte prohlížeč, který naše stránky nepodporují. Proveďte jeho aktualizaci na nový, aby Vám naše stránky správně fungovaly.

Zvěřinová játra

152 Kč

uvedená cena je za 1 kg


  • kategorie:Zvěřina -> Jelen
  • objednací číslo:175100
  • skladem

Zvěřinová játra mají červenohnědou barvu.

V kuchyně je využijete při přípravě játrových knedlíčků do polévky nebo si je můžete osmažit na cibulce, příp. na grilu.

Vyzkoušejte také domácí Zvěřinovou paštiku.

 

Játra obsahují železo, bílkovinu, vitamíny A, B a D, lecitin, měď a zinek.

Obsahují také velké množství cholesterolu a purinových látek. (Puriny jsou látky, které jsou tělu vlastní, naše játra si je v určité míře umí vytvořit. Další část purinů přijímáme ve formě stravy. Neblahý dopad purinů na lidský organismus může nastat v případě, že máme v organismu purinů nadbytek a to na základě zvýšeného příjmu purinů prostřednictvím potravy.)

 

 

Přeprava zvěřiny

Protože jsme první e-shop svého druhu, byla provedena celá řada testů za účelem zajištění a dodržení vysoké kvality dodaného zboží.


Osvědčení o zápisu užitného vzoru

Osvědčení číslo: 26 862
Název užitného vzoru: Přepravní obal chlazených produktů s průběžným měřením teploty přepravovaného produktu.

Především díky tomu, že je zboží připravováno těsně před vlastní expedicí, máte záruku, že se jedná o chlazené maso, které má při expedici teplotu cca 1 °C.
Pro dodržení teploty, která je důležitá k uchování vysoké kvality masa, je použit polystyrénový box vyplněný chladícími prvky. Pro kontrolu, že po dobu přepravy nepřekročila teplota masa 7 °C, a tím nebyly porušeny veterinární předpisy, je do vnitřního prostoru boxu zasunut vpichový teploměr, který je kontaktně položen na zboží a měří povrchovou teplotu přepravovaného zboží (v jádře bude teplota zajisté nižší).
Při doručení zásilky je zástupcem přepravní služby opsána teplota, a tím je zajištěna i objektivita předání zásilky.

Při osobním odběru a k zásilkám, které neobsahují zvěřinu, se nepřikládá teploměr a polystyrénový box.